NOPI ÜLES #nooredväljas

You are currently viewing NOPI ÜLES #nooredväljas

Благодарим всех за поддержку молодёжной идеи #NOOREDVÄLJAS !

Мы собрали необходимое количество лайков (для финансирования) и будем воплощать эту идею в жизнь!

О старте нашей деятельности в рамках данного проекта мы обязательно сообщим сразу, как всё будет готово!

А пока делимся информацией о проекте:

Suvel on ilus ilm ja meil Kohtla-Järve noortekeskuse noortel on palju vaba aega ja me ei taha istuda noortekeskuse ruumides. Sellepärast tahame noortekeskuse territooriumil luua puhkamisala #nooredväljas, kus saaksime värskes õhus sõpradega suhelda, laua- ja spordimänge mängida, juua limonaadi (mida teeme ise!) ja arutada erinevad teemasid. Iga päev on temaatiline: lauamängude päev, loominguline päev, spordipäev, suhtlumispäev ning käsitööpäev.

Kõik teemapäevad viime läbi ise, korraldades suve jooksul mitmeid tegevusi, kuhu on oodatud kõik noored! Tahame olla nähtavad, selle jaoks on õues tegutsemine super võimalus – loodame, et kaasame seeläbi rohkem noori ka hiljem tubastesse tegevustesse.

Kõik soetatud vahendid on hiljem kasutatavad ka noortekeskuse siseruumides ning muude tegevuste juures. Meid toetab Kohtla-Järve Noortekeskus, aga idee teostumiseks vajame veel 908€

Noorte piirkondlike omaalgatuste konkursi «Nopi Üles» tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis «Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine» kirjeldatud tegevuste raames.